درباره سوئیس آروم

 

مجموعه سوئیس آروم، با بیش از نیم قرن سابقه و تجربه گروهی از بر جسته ترین متخصصین بنام در صنعت اسانس سوئیس، در این کشور تاسیس شد. این مجموعه با بهره گیری از تجربه و تخصص در علوم تولید اسانس، عصاره و فرآورده های مرتبط توانست به سرعت جایگاه خود را در میان سایر برند های به نام اروپایی بیابد و در کوتاه ترین زمان ممکن، علاوه بر کسب سهم قابل توجهی از بازارهای اروپا و آفریقا به پایگاه تحقیقاتی و مشاوره اي برای بسیاری از مجموعه های بین المللی تولید مواد اولیه صنایع غذایی تبدیل گردد.

از سوی دیگر همزمان با گسترش بازار در کشور های اروپایی و آفریقایی، تیم تحقیقاتی این مجموعه فعالیت خود را در شرق دور نیز آغاز نمود. در پی این اقدام، سوئیس آروم موفق گردید تا به عنوان یکی از مطرح ترین تولید کنندگان اسانس هاي متمایزِ شرق آسیا شناخته شود. در حال حاضر، پیرو ماموریت گسترش بازار و تحقق رسالت سازمانی، سوئیس آروم محصولات متنوع خود را در اکثر کشور های خاورمیانه عرضه می نماید. نظر به جایگاه، کشور جمهوری اسلامی ایران در این حوزه، طیف گسترده ای از محصولات سوئیس آروم در اختیار این بازار قرار گرفته است.

بطری اسانس
آزمایشگاه تولید اسانس
ساختمان اداری اسانس

گوناگون، با طعم و رایحه های بسیار متنوع، در اختیار مخاطبین قرارخواهد گرفت.

دیدگاه مجموعه سوئیس آروم، اولویت حفظ و برآورده ساختن انتظارات مشتریان قدیمی توام با جذب مشتریان جدید است. این تفکر باعث شده تا با ارائه محصولاتی متنوع و با کیفیت معرف نام کشور سوئیس، روزانه تعداد مشتریان ما در جای جای دنیا افزون گردد. می توان چشم انداز سوئیس آروم را در عبارت تولید “طعم های ماندگار ” خلاصه نمود. بر همین اساس توانسته ایم با انتخاب کارشناسان خبره این صنعت، خود را به عنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان مواد اولیه غذایی به دنیا معرفی کنیم. همچنین، جذب متخصصان مجرب محلی در هر کشور به منظور بهره گیری از مشاوره آنان در فرایند تولید محصولات خاص آن منطقه، باب ذائقه و مورد تقاضای آن کشور از برنامه های اجرایی این مجموعه است. بدیهی است، گسترش این خانواده بزرگ و جهانی، سبب ارتقاء دانش محلی می گردد.

انواع اسانس های خوراکی تولید شده توسط سوئیس آروم در پنج گروه زیر طبقه بندی می گردد .

شیرینی جات (موادغذایی بر پایه شکر)
انواع نوشیدنی ها
محصولات قنادی (پخت نان و کیک)
محصولات لبنی
اومامی یا Savory (فراورده های گوشتی و انواع سس ها)
تنباکو و مشتقات آن

شایان ذکراست، نظر به تنوع ذائقه و بسته به کاربرد و شرایط مصرف، هریک از گروه های مطرح شده خود در شاخه های